UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Treść regulaminu

Centrum Rehabilitacji Ekovita od 2004 roku współpracuję z wieloma firmami zarówno mniejszymi jak i bardzo dużymi z Naszego regionu. Ta współpraca pozwoliła wypracować Nam najwyższe standardy świadczonych usług. Doświadczenie pozwoliło Nam stworzyć oferty dostosowane dla potrzeb wszystkich firm zarówno produkcyjnych jak i usługowych.

Świadczenia medyczne realizowane w CR Ekovita mają głównie na celu zminimalizowanie dolegliwości spowodowanych charakterem wykonywanej pracy, przyśpieszają powrót pracownika do aktywności zawodowej oraz zapobiegają dalszemu rozwojowi choroby.

Pakiety medyczne dla firm

Prywatna opieka medyczna to jeden z najważniejszych i najbardziej cenionych benefitów pracowniczych. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że aby projekty mogły być realizowane jak najszybciej i najbardziej właściwie każda z firm potrzebuje zdrowego i skupionego na pracy personelu. CR Ekovita przygotowała pakiety medyczne dla firm, dzięki którym będą Państwo mogli zapewnić pracownikom opiekę medyczną najwyższej jakości jak najbardziej dopasowaną do Państwa potrzeb i obecnej sytuacji firmy. Nasze usługi zorganizowaliśmy tak, aby można je było zrealizować w jak najszybszy i najbardziej efektywny sposób.

Warto podkreślić, iż pakiety takie dają poczucie komfortu i bezpieczeństwa oraz wymierne korzyści dla pracodawcy:

  • zmniejszenie absencji chorobowej Pracowników,
  • podniesienie wydajności pracy,
  • zwiększenie motywacji Pracowników i zaufania względem firmy,
  • możliwość zaliczenia kosztów prywatnej opieki medycznej do kosztów uzyskania przychodu,
  • większa atrakcyjność pracy w procesie rekrutacji,

Pakiety medyczne dla klientów indywidualnych

W ofercie Naszej placówki znajdują się pakiety medyczne dostosowane do wieku oraz indywidualnych potrzeb Pacjentów. Pacjenci mają możliwość wyboru pakietów z zakresem usług medycznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb zdrowotnych każdego z nich.  Ponadto osoby korzystające z pakietów otrzymują stałe zniżki na pełen zakres pozostałych usług świadczonych w CR Ekovita.

 

W ramach pakietów możemy również korzystać z BONÓW PODARUNKOWYCH dostosowanych do każdego pacjenta indywidualnie. Taki Bon może być wspaniałym prezentem dla bliskiej osoby jak również elementem motywowania i wzmacniania relacji z pracownikami czy kontrahentami.


 

wkrótce przedstawimy Państwu wszystkie pakiety przygotowane przez Nasz zespół. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani indywidualną współpracą pomiędzy Naszą placówka a Waszym przedsiębiorstwem zapraszamy do kontaktu   na adres info@ekovita.net lub na nr.telefonu: 0048 609808099

 PAKIETY MEDYCZNE

 

PAKIETY REHABILITACYJNE